Dita Sudová

Coaching

Some people dream of success. We make it happen.

 
 
Flexibilně a chytře
 
 HR poradenství a inspirace v oblasti  flexibilních a moderních forem práce pro firmy a jednotlivce. Pracujte nejen flexibilně, 
pracujte chytře!
 
                         
 
 

Exekutivní coaching

Jste úspěšná organizace, která chce investovat do svého nejcennějšího kapitálu – zaměstnanců? Objevili jste už návratnost investice do exekutivního koučování? Hledáte profesionálního  a zkušeného kouče, který má bohaté zkušenosti i z mezinárodního business prostředí a zároveň prestižní odborné zahraniční vzdělání v oblasti koučinku? 

Individuální coaching

Ocitáte se právě na své životní cestě na křižovatce a nevíte kudy dál? Chcete lépe využít svůj potenciál a životní energii? Jste vyčerpaní a ztrácíte optimismus? Pro individuální koučování na bázi pozitivní psychologie klikněte sem.

Coaching +

Jste uspěchaná maminka, která se touží po kariérní přestávce zařadit zpátky do pracovního procesu a chtěla byste mít na cestu průvodce, který Vám  dodá odvahu a zvýší sebevědomí?Jste progresivní a trendy zaměstnavatel, kterému záleží na tom, aby měl maminky zpátky po rodičovské dovolené produktivní a šťastné?

Reference:  "Dita coached me on various business related issues. I remember Dita as extremely friendly and approachable person, showing a lot of interest in other people, pleasure to talk to.  Her personal style and qualities could also be seen in the way she coached me: very friendly, emphatic, good listener, able to challenge me in a gentle yet very effective way.  I found my coaching interactions with Dita very valuable - she made me reflect on things after our coaching sessions and this was very powerful.  I always looked forward to seeing Dita again as she was not only an effective coach but an extremely nice person."

Iwona Smith PwC Poland | Managing Tax Partner

Etický kodex:  ​

Při své praxi za všech okolností ctím profesionální etické kodexy, které vycházejí z praxe společností AoEC a ICF.