Exekutivní coaching

Proč koučovat své klíčové zaměstnance? Podle ICF, největší mezinárodní koučinkové federace, jsou pro to tři hlavní důvody:

Návratnost investice

 

Vztah mezi koučem a klientem přináší měřitelné výsledky a směřuje k růstu jedince. Koučink přináší ROI nejen koučovanému, ale i organizaci.

Dle statistik, v 68% případů se jedincům investice vrátila, u organizací je to v 86%.Zdroj: report ICF  Why Coaching Works


 

Pozitivní zaměstnanci

 

V současné nejisté době recese jsou na zaměstnance kladena neustále vysoká očekávání. Zaměstnanci se mohou cítit nejistí a mají obavy, aby tato očekávání splnili. Pozitivní zaměstnanci naopak tvoří základ pro mentálně zdravou a úspěšnou firmu.

Podle statistik v 80% případů koučink zvýšil sebevědomí, v 73% pomohl vylepšit vztahy na pracovišti, v 72% vylepšil komunikaci a v neposlední řadě v 67% zlepšil work-life balanci zaměstnanců.​

Zvýšení produktivity

 

Díky koučinku jedinec maximálně dokáže využít svůj potenciál, odhalí skryté zdroje produktivity a efektivity.​ Koučink je kreativní proces.

Dlouhodobé statistiky ukazují, že v 70% případů zlepšuje pracovní výkon, v  61% zlepšuje business management, v 57% time management a v 51 % pracovní efektivitu týmů.

Důvody, jež vedou organizace k tomu, aby využili služeb kouče pro své klíčové zaměstnance - seniorní manažery, ředitele, exekutivní vedení  -  jsou především:

 

- pomoci stát se vynikajícím a inspirujícím lídrem
- zlepšit motivaci týmu/ů, zvýšit jejich výkonnost
- zefektivnit komunikaci s autoritou, posílit sebevědomí manažerů
- pomoci objevit strategické myšlení a vylepšit plánování a celkově organizaci času
- zlepšit výkonnost obchodního oddělení
- pomoci být více proaktivní a umět předvídat složité situace

- pomoc při problému, jak učinit rychle rozhodnutí 

- pomoc s nastartováním vlastního podnikáníNabídka pro společnosti


- Exekutivní Coaching 1-2-1 pro manažery a vedoucí pracovníky na dlouhodobé bázi
- Týmový coaching
- Vyškolení klíčových zaměstnanců a HR profesionálů v oblasti koučinku a jeho využití v      denodenní manažerské praxi

- Speciální coaching program pro HR Managery nazvaný - Grow by story, který vám zaručeně pomůže v praxiCena se liší dle kontraktu a v závislosti na délce spolupráce a dalších ujednaných podmínkách. 

Pro více informací mě prosím kontaktujte níže. První setkání je nezávazné a zdarma.

Dita Sudová

Your details were sent successfully!