Dita Sudová

Coaching +

Coaching pro maminky a moderní firmy, které mají zájem maminky zaměstnávat, propojen s poradenstvím v oblasti flexibilních pracovních forem

Máte před mateřskou dovolenou nebo se vracíte zpátky do práce po kratší či delší rodičovské pauze a cítíte se nejistá?

 

Jako pracující maminka dvou malých dětí  vím, jak mateřství dokáže zahýbat s kariérou ženy a jejím sebevědomím.  Překvapivě najdeme i mnoho pozitiv, které si maminky na mateřské dovolené vylepší.

Chcete je pomoci objevit?

Jako personalista a pravá ruka manažerů dokážu říci, jak o maminkách uvažují zaměstnavatelé. Vím, jaké mají představy, a co ideálně od nich požadují. Koučuji exekutivní manažery, ale i maminky tak, abych přispěla k oboustranné a efektivní změně uvažovaní obou stran a vše vedlo k výsledné spokojenosti.Máte požadavky na zaměstnavatele, ale máte obavy mu je sdělit? 

Cítíte se vyčerpaná a stresovaná, protože chcete obstát ve všech životních rolích? Chcete dobít baterky? Jak na work-life balanci? 

Jak pracovat na svém sebevědomí? 

Jak zlepšit svoje vyjednávací schopnosti , abyste si dokázala vyjednat podmínky, které si přejete?

Proč je důležité udržovat kontakty s pracovním prostředím i v období kariérní přestávky?Mateřství je přirozená životní etapa,  zaměstnávání maminek na částečné pracovní a flexibilní úvazky je v západní Evropě normou. Stále se nám nedaří zbořit mýty o tom, proč maminky nebrat, propustit nebo proč jim nenabídnout flexibilní možnosti. Kreativní zaměstnavatel může najít mnoho způsobů, které  jim lze dnes nabídnout. Pro zaměstnavatele, kteří chtějí vědět více o trendech zaměstnávání maminek v zahraničí a kteří chtějí pomoci s nastartováním programu v jejich společnosti, nabízíme poradenství šitá na míru společnosti.Nabídka

Pro individuální klientky program na bázi pozitivní psychologie

- Coaching - Moje další fáze mateřství ​

- Workshopy na téma Seberozvoj -  cesta, jak  se cítit šťastná

Pro společnosti

- Poradenství v oblasti flexibilních pracovních forem, které vychází z dlouhodobého studia zahraničních trendů, zejména Velké Británie

- Skupinové workshopy pro HR profesionály na téma flexibilních pracovních forem a základů koučování nejen žen po mateřské dovolené
- Skupinová koučování matek, které odcházejí nebo se vracejí z mateřské/ rodičovské dovolené pro osvícené firmy 21. století, které mají zájem o návrat maminek po karierní pauze a které je podporují nabídkami flexibilních forem práce.


 

Oběma stranám pak přináším prostor sdílení, jak se propojit a najít ve vzájemných požadavcích a jak spolu umět komunikovat.Výsledek, z kterého bude těžit maminka i zaměstnavatel ?

V práci i doma šťastná a realizovaná, pro zaměstnavatele produktivní a loajální. Navíc se bude dále rozvíjet a pracovat na sobě díky koučování.

 

Pro více informací mě prosím kontaktujte níže. První setkání je nezávazné a zdarma.

Your details were sent successfully!